Bizi İnstagram'dan Takip Edin!   
 
HAKKIMIZDA
İmpera Mücevherat 2004 yılından beri pırlanta ve tüm diğer değerli taşları sanat eserine çevirmeyi başaran usta ellerin kurmuş olduğu bir firmadır. Kurucusu Suphi DEDE senelerin vermiş olduğu deneyim ve birikimle sektörün önde gelen isimlerinden birisidir.
 
Firmamız yıllarca piyasanın en ünlü mücevher markalarının tedarikçiliğini yapmış, ürettiği mücevherlerle pek çok insanın hayalini ve hayatını süslemeyi başarmıştır.
 
İmpera Mücevherat kuruluş amacı sektördeki tüm tecrübesini; usta ellerle üretilen, özgünlüğü ve zerafetiyle göz kamaştıran mücevherlerini ilk elden ve en uygun fiyatlarla sunmaktır.
 
İmpera Mücevherat uzun zamandan bu yana cevheri mücevhere dönüştüren deneyimiyle, zanaatçılığıyla, müşteri memnuniyetini esas alan ilkeselliğiyle, uzman kadrosuyla, kaliteden ödün vermeyen özgün koleksiyonlarıyla, her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla hayallerinizi ve hayatınızı süslemeye devam etmek için hizmetinizdedir.

Başlıca ürün çeşitlerimiz arasında elmas ve pırlanta yüzükler, bileklikler, kolyeler, bilezikler ve takımlar yer almaktadır.


2020 RADYO REKLAMIMIZ...